5:03

Şikayetini Anlat

January 24, 2023

Video Transcript


Speaker: Kübra orhan, 05365187648

Şikayetinizin konusu nedir? Lütfen marka adı belirterek şikayetinizi kısaca özetleyin.

Kübra orhan: yaklaşık bir kaç ay önce yeni evli olduğum için ailem tarafından bana bir yatak odası takımı ve artı yatak satın alındı. Ee yatak odası takımı geldi fakat yatak gelmedi. Bir aydır bunun mücadelesini veriyorum. Ben ve eşim yaklaşık ben sekiz kere, eşim on sekiz kere araması gerçekten on sekiz. Bu arada abartmıyorum araması ve mail ağır artık ricalar yalvarma lar Birçok kez çaba sarfettik. Eksik olan ürünümüz bu üründe peşin odağında. Bu arada yatak eksik olan ürünümüz ne zaman gelecek, niçin gelmiyor, neden getirmiyorsunuz, ne zaman getirirsiniz diye. Yaklaşık bir aydır belki de daha fazla. Tam bilmiyorum. Tarihinin bunun mücadelesini verdik. Fakat ürünümüz kesinlikle gelmedi. Hatta geçen vardı çözüme ekibi tarafından aranıp Efendim sandalye istemişsiniz Sandalyenin Ee tahta sandalye yok o ürünlerini içinde den de. Halbuki ben sandalye min değil yatağımın mücadelesini veriyorum. Neden sandalye için arandım bilmiyorum. Daha sonra tekrar mail attım. M eğilimde de ee size dönüş yapıldı. Darbe tabi. Artık ben çok yoruldum için. Ee şeker hastasıyım da aynı zamanda. Çok yorucu geldi bu durum bana. Hani bir firma bu kadar almaz gittik farklı bir firmada Ee yatak satın almak durumunda kaldık yani aslında parasını ödeyip satın aldığımız ürün. Evkur a gidiyorum vermediği için biz tekrar para verip tekrar yatak satın almak durumunda kaldık. Ee, böyle olduğu için de ah ah mağdur edildik, mağdur olduk. Bunun mücadelesini şu saatten sonra vermekten çok fazla yoruldum. O yüzden ne yapacağı hakkında pek bir fikrim yok. Bana bu konuda şikayet var. Videolu anlatım yardımcı olur mu, onu da bilmiyorum. Ne yapmam gerektiğini bilmiyorum.

Kübra orhan: Evkur eksik olan ürünü teslim etmiyor.

Ürün veya hizmetle ilgili nasıl bir sorun yaşadınız?

Kübra orhan: yaklaşık. Ee bir iki ay önce, iki ay önce Ailem tarafından yeni evli olduğum için bana yaklaşık bir tam fiyatını hatırlamamak 'la birlikte sanıyorum ki altmış bin liralık peşin ödemeli bir yatak odası takımı ve artık yatak satın alındı. Ee, ürünlerin bir ay önce geldi fakat ben bir aydır eksik olan yatak ürünümüz mücadelesini veriyorum. Mailler atıyorum. Yaklaşık sekiz dokuz kere mail attım. On iki kere aradım. Saydım. Bu arada gerçekten eşim aynı şekilde aradığı çok fazla artık. Yani ee Ve en sonunda çözüme ekibi tarafından arandım. Ve buna sorgulanan şey efendim, şifon yerinizin pusu gelmiyordu. Artan ee, bununla ilgili şikayet oluşturmuş sunuz? Hayır, ben bununla ilgili şikayet oluşturmadı. Ben eksik olan ürünüm olan yatakla ilgili bir şikayet oluşturdum. Şifon yerimin pu funda aynı zamanda gelmediğini ama onun önemli olmadığını, yatağımın ne zaman geleceğinin bunun parasını ödediğimi ve haftalardır parasını ödediğim yatağa beklediğimi söyledim. Fakat biz gittik ve farklı bir firmadan yatak satın almak durumunda kaldık. Ee, o firmayla da konuştuk. Ev kurula Böyle bir problem yaşadığımızı aynı problem yaşamayacağımızı yaşamak istemediğimiz rica ettik ve hayır efendim, bizim çalışma sistemimiz o şekilde değil. Anlayacak çok ŞIK ülke onların onlardan aldığımız yatak geldi. Çok mutluyum bu konuda. Ama en kurdan aldığımız satın almış olduğum yatan gelmedi. Ee Sanırım o yatağa kendileri el koydular. Parasını ödediğim benim olan yatak onların elinde. Şu anda göndermiyorlar. Ee, bu konuda ne yapacağım? Bilmiyorum. Eğer yatak gelirse A milli fakire başlamayı düşünüyorum. Eğer ee gelmeyecekse ve onların elinde kaldıysa, lütfen. Benim adıma bir fakire başta yanınızdayız. Tahmin getirmiyorsunuz?

Şikayetin çözümüne dair beklentiniz nedir?

Kübra orhan: ürünümüzün teslim edilmesini istiyorum. Her ne kadar kullanmayacak da olsa ÜRÜNÜMÜ n teslim edilmesini istedi.Produced with Vocal Video